Follow Me
TOP
l

ISTANBUL

Të gjithë kanë nevojë për një vend për të shtrirë kokën e lodhur. Për udhëtarët që vizitojnë Beldibi, Hoteli Belport Beach është një zgjedhje e shkëlqyeshme për pushim dhe përtëritje. I mirënjohur për mjedisin e tij familjar-miqësor dhe afërsinë e […]
E vendosur në Antalia, 2.8 km larg nga Plazhi Camyuva, Elamir Felizya Hoteli ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe një bar. Me një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë gjithashtu ofron miqve me një restorant. E pronës është 33 […]
E vendosur në rrethin Fatih në Stamboll, 6 km nga Xhamia Sehzade Basi, Grand Pamir Hotel përmban qasje falas WiFi dhe parkim privat. Mysafirët mund të gëzojnë restorant në vend. Roomdo dhomë në këtë hotel ka ajër të kondicionuar. Shtesat […]
Qëndroni në zemrën e Stambollit – Vendndodhja e shkëlqyeshme – tregoni hartën E vendosur në rrethin Beyoğlu, ky hotel me dizajn ofron një zonë luksoze, pishine mermeri me një vaskë të nxehtë, dhoma të pajisura takimesh dhe një restorant brenda […]
I vetmi hotel që ndodhet në Rrugën Istiklal në Taksim, qendra e argëtimit, kulturës dhe blerjeve, Richmond Stamboll është i rrethuar me ndërtesa historike dhe kisha. Të gjitha dhomat në Richmond Stamboll përfshijnë një TV satelitor LCD dhe një zonë […]
Vetëm 3 minuta më këmbë nga Sheshi Taksim dhe Rruga Istiklal i mrekullueshëm, Hoteli Riva ofron dhoma jo duhanpirëse me WiFi dhe shërbim në dhomë falas. Ai gjithashtu përmban restorantin e tij që shërben specialitete turke. Prona është e vendosur […]
E vendosur vetëm 50 m larg nga Rruga e gjallë e Istiklal me shumë restorante, bare dhe dyqane, Taksim Star Hotel ofron WiFi falas. Dhoma me ajër të kondicionuar në Hotel Taksim Star përfshijnë një TV me ekran të sheshtë […]
YUKSEL ISTANBUL YENIKAPI 4* Yuksel Stamboll Yenikapı Hotel përmban një restorant, palestër, një bar dhe sallë pritjeje të përbashkët në Stamboll. Të gjitha dhomat shfaqin një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private. Akomodimi ofron […]

Subscribe Now and Quench Your Wanderlust!

You don't have permission to register