Follow Me
TOP
Image Alt

MALI I ZI

Festo Shen Valentinin ne ‘’ AVALA RESORT & VILLAS’’ – BUDVA Vlen nga 14 deri më 18 shkurt – 160 € per dy persona   Të përfshira në çmim: * Dy netë në një dhomë dyshe për dy persona * Mëngjes […]
€98 €80
Koncepti me mengjes Avala Resort & Villas është një vendpushim unik që ndodhet direkt në plazh dhe vetëm 50 m larg nga Qyteti i Vjetër i Budva dhe parashikon një përvojë pushimesh të klasit të parë. Resorti ofron 2 pishina […]
*Secila dhome dhe apartament ka gratis cadren me ulese ne plazhin Safari ne cdo kohe E vendosur 1 km nga plazhi me rërë Velika Plaža, Hoteli elegant Laguna ka dhoma dhe apartamente të stilit modern me ballkon, pa Wi-Fi, TV […]
IBEROSTAR BELLEVUE 4* AI – Budva Me pamje nga plazhi, Hotel Iberostar Bellevue është 2 km nga Budva pranë Plazhit Becici, i rrethuar nga kopshte kodrinore. Ajo ofron dhoma te bollshme dhe të rehatshme me TV satelitor dhe pamje nga […]
* koncepti eshte Half Board I vendosur drejtpërdrejt në plazhin me rërë Bečići, Hotel Mali i Zi përmban dhoma moderne me ajër të kondicionuar dhe një zonë të bollshme spa. Një banjë me avull, 2 sauna dhe 2 vaskë të […]
You don't have permission to register