Follow Me
TOP
Image Alt

SHQIPERIA

perfshihet vetem mengjesi *parking, cadra dhe shezllone Përballë plazhit në Dhërmi, ALEVRA ka një kopsht dhe një bar. Ndër objektet e kësaj prone janë një restorant, një tavolinë para dhe shërbim në dhomë 24 orë, së bashku me WiFi falas. […]
I vendosur në Sarandë në Qarkun e Qarkut Vlorë, Bougainville Bay Hotel krenohet me një pishinë shtëpie, ambiente sportesh ujore dhe një zonë private plazhi. Parkimi privat është në dispozicion në vend dhe hoteli përmban WiFi falas në të gjithë. […]
* perfshihet vetem mengjesi * Ne cmim perfshihet cadra, parkingu, shezlloni I ndodhur pikërisht në plazhin me rërë në Dhërmi, Drymades Inn Resort ka një pishinë të hapur dhe ofron dhoma me ajër të kondicionuar të vendosur në vilat prej […]
I vendosur në një plazh të gjatë me rërë vetëm 40 m larg detit, Hotel Dyrrah ofron dhoma me ajër të kondicionuar me Wi-Fi falas, një restorant që shërben specialitete shqiptare dhe italiane, dhe një pishinë të hapur me karrige […]
Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh E vendosur në plazhin në Golem, Grand Blue Fafa Resort ka një zonë private plazhi. Prona përmban një pishinë të […]
Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh Vendosur në Golem, 150 m nga Mali I Robit Beach, Henry Resort & Spa ofron strehim me një restorant, parkim […]
Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh Duke ofruar një zonë private plazhi në Durrës, Hotel Perandor mirëpret mysafirët me një restorant dhe bar. Qasje WiFi falas […]
Hotel Picasso ofron akomodim në Vlorë. Hoteli ka një pishinë të hapur dhe pamje nga deti, dhe të ftuarit mund të gëzojnë një pije në bar. Do dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe është i pajisur […]
Në çmim përfshihet mëngjesi, aksesi në të dyja pishinat e resortit, aksesi në plazh si dhe parking E vendosur në Shëngjin, disa hapa larg nga plazhi Rana e Hedhun, Prince Adriatic Resort ka akomodime me një restorant, parkim falas privat, […]
Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh E vendosur në Golem, disa hapa nga Mali I Robit Beach, Royal G CLUB ofron akomodim me një restorant, parkim […]
Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh Merrni trajtimin e famshëm me shërbimin e klasit botëror në Royal G Hotel dhe Spa E vendosur në Durrës, disa […]
Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh I vendosur në Golem, 500 m nga Qerret Beach, Royal G MAX përmban strehim me një restorant, parkim falas private […]
Duke ofruar një zonë private plazhi, Hotel Saranda Palace gjithashtu përmban një pishinë të hapur sezonale dhe një bar në vend me një tarracë të gjerë dielli. WiFi falas dhe parkim falas private ofrohen nga hoteli. Qendra e Sarandës është […]
Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh Me një restorant, Hotel Sunrise ofron strehim në Sarandë. Duke pasur një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë gjithashtu ofron […]
Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh Vendosur në Golem, VM Resort & SPA ofron strehim në plazh disa hapa nga Golem Beach dhe ofron lehtësira të […]
You don't have permission to register