Follow Me
TOP
Image Alt

Archive

E vendosur në një pronë 18.000 m² në Goynuk, Karmir Resort & Spa është vetëm 90 m nga zona e saj private e plazhit. Ajo ofron një pishinë të hapur not dhe objekte të gjërë spa përfshirë një banjë turke,

E vendosur në bregdet në Okurcalar, Maya World Beach ofron një zonë private të plazhit dhe një pishinë të hapur me loungers dhe cadra falas të diellit. Mysafirët mund të përfitojnë nga qendra spa, duke përfshirë një hamami, sauna, dhomë

Të gjithë kanë nevojë për një vend për të shtrirë kokën e lodhur. Për udhëtarët që vizitojnë Beldibi, Hoteli Belport Beach është një zgjedhje e shkëlqyeshme për pushim dhe përtëritje. I mirënjohur për mjedisin e tij familjar-miqësor dhe afërsinë e

E vendosur në Antalia, 2.8 km larg nga Plazhi Camyuva, Elamir Felizya Hoteli ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe një bar. Me një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë gjithashtu ofron miqve me një restorant. E pronës është 33

- pronë yll me pishina, plazh privat dhe banjë me shërbim të plotë Kapni disa rreze në Selge Beach Resort & Spa - plazhi privat i All Inclusive ose kaloni ditën duke pushuar në banjën me shërbim të plotë. Pastaj shijoni

Përjetoni shërbimin e klasit botëror në Titanic Deluxe Golf Belek I ndodhur pranë lumit midis pyjeve të pishave, ky vend luksoz ofron 9 pishina në natyrë, 2 pishina të mbyllura, një park ujor me rrëshqitje uji dhe një banjë dhe palestër

Lodhur me një vendndodhje plazhi kryesor në Rivierën Turke, Maritim Pine Beach Hotel Belek përmban dhoma te bollshme me ballkone dhe Qendrën Spa Helen. Fusha mes pyjeve dhe bazave, Maritim Pine Beach mbikëqyr një plazh me rërë dhe përmban 2 fusha

SUNMELIA BEACH RESORT 5*- ULTRA ALL INCLUSIVE = 619 € p.p / 7 ditë akomodim Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person. Ofertat janë për person në dhomë dyshe. Resort & SPA SUNMELIA BEACH Në objektin tonë të vendosur

You don't have permission to register