Follow Me
TOP
Image Alt

Archive

I ndodhur në Guvercinlik, Titanic Deluxe Bodrum krenohet me një qendër spa dhe një zonë private plazhi. Resorti ka një pishinë të hapur, dhe të ftuarit mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. Parkim falas

I ndodhur në Guvercinlik, Titanic Deluxe Bodrum krenohet me një qendër spa dhe një zonë private plazhi. Resorti ka një pishinë të hapur, dhe të ftuarit mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. Parkim falas

Me pamje nga plazhi i bukur Akyarlar, Kefaluka Resort ofron një mori aktivitetesh spa dhe argëtimi për të gjithë familjen, së bashku me një plazh privat të organizuar dhe park ujor. Kefaluka Resort është vendosur pranë Gjirit Akyarlar në Turgetreis. Ka

I vendosur pranë ujit, ky hotel përmban një pishinë të hapur, pishinë të brendshme dhe një zonë private plazhi me loungers dhe cadra falas. Banja dhe sauna turke, së bashku me WiFi në vende publike, janë pa pagesë. Dhomat me qilima

IBEROSTAR BELLEVUE 4* AI - Budva Me pamje nga plazhi, Hotel Iberostar Bellevue është 2 km nga Budva pranë Plazhit Becici, i rrethuar nga kopshte kodrinore. Ajo ofron dhoma te bollshme dhe të rehatshme me TV satelitor dhe pamje nga deti. Bellevue

You don't have permission to register