Follow Me
TOP
Image Alt

Archive

Një nga zgjedhjet tona më të mira në Zagreb. Lodhur me një vendndodhje kryesore në qendrën e biznesit të Zagrebit, Hotel International është në këmbë larg qytetit të vjetër. Hoteli përmban disa konferencë moderne dhe zona bankete. Përdorimi falas i palestrës

I vetmi hotel që ndodhet në Rrugën Istiklal në Taksim, qendra e argëtimit, kulturës dhe blerjeve, Richmond Stamboll është i rrethuar me ndërtesa historike dhe kisha. Të gjitha dhomat në Richmond Stamboll përfshijnë një TV satelitor LCD dhe një zonë të

Vetëm 3 minuta më këmbë nga Sheshi Taksim dhe Rruga Istiklal i mrekullueshëm, Hoteli Riva ofron dhoma jo duhanpirëse me WiFi dhe shërbim në dhomë falas. Ai gjithashtu përmban restorantin e tij që shërben specialitete turke. Prona është e vendosur

Qëndroni në zemrën e Stambollit - Vendndodhja e shkëlqyeshme - tregoni hartën E vendosur në rrethin Beyoğlu, ky hotel me dizajn ofron një zonë luksoze, pishine mermeri me një vaskë të nxehtë, dhoma të pajisura takimesh dhe një restorant brenda shtëpisë.

E vendosur vetëm 50 m larg nga Rruga e gjallë e Istiklal me shumë restorante, bare dhe dyqane, Taksim Star Hotel ofron WiFi falas. Dhoma me ajër të kondicionuar në Hotel Taksim Star përfshijnë një TV me ekran të sheshtë dhe

YUKSEL ISTANBUL YENIKAPI 4* Yuksel Stamboll Yenikapı Hotel përmban një restorant, palestër, një bar dhe sallë pritjeje të përbashkët në Stamboll. Të gjitha dhomat shfaqin një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private. Akomodimi ofron një

E vendosur në rrethin Fatih në Stamboll, 6 km nga Xhamia Sehzade Basi, Grand Pamir Hotel përmban qasje falas WiFi dhe parkim privat. Mysafirët mund të gëzojnë restorant në vend. Roomdo dhomë në këtë hotel ka ajër të kondicionuar. Shtesat përfshijnë

You don't have permission to register