Follow Me
TOP
Image Alt

HOLIDAY GARDEN RESORT 5* – ALANYA

HOLIDAY GARDEN RESORT 5* – ALANYA

/ per person
(0 Reviews)

HOLIDAY GARDEN RESORT 5* – ALANYA

Hotel familjar-miqësor me restorant dhe sende të tjera
Ky hotel përmban një restorant, dhe një palestër. Për më tepër, një bar / sallë pritjeje, një bar pishinë dhe një vaskë banjë janë në vend. Të gjitha 235 dhomat ofrojnë ballkone, TV dhe tharëse flokësh.
Holiday Garden Resort ofron 235 strehim me kasaforta dhe tharëse flokësh. Dhoma të hapura për ballkone. Shtretërit e gatshme / shtesë janë gjithashtu në dispozicion.
Pajisjet rekreative në hotel përfshijnë një vaskë banjë, një sauna dhe një palestër.
Aktivitetet rekreative të listuara më poshtë janë në dispozicion ose në vend ose afër; tarifat mund të aplikohen.

Internet, i disponueshëm në disa zona publike: WiFi (shtesë), Wired, Internet (shtesë), Parking dhe transport, Vetë parkim (shtesë), Ushqim dhe pije, 1 restorant, 1 bar dhe bar, pishina, Gjërat për të bërë, klasa Aerobics, Salla Arcade / loje, Plazhi, volejbolli, Bilardo / tryezë pishine, palestër, shëtitje me motor, Motorizim ujërash, Klub nate, Shesh lojërash, Sauna, Pazar, Vaskë Spa, Dhoma me avull, Tenis, Ski Uji, Miqësore për familjen, Arcade / salla e lojërave, Fëmijët klub, Shërbim pastrimi kimik, Shesh lojërash, shtretër pa leje në dispozicion, Komoditete, Ashensor, Sigurt për tavolinë para, Dyqan dhuratash / gazete, Shërbime për mysafirë, tavolinë para 24 orësh, Shërbim pastrimi kimik, Hairsalon, Jashtë në natyrë, Kopsht, Terracë, Spa, Masazhe , Aksesibiliteti, Hapësira në hapësirë, Më shumë, , zona të nënshkruara të pirjes së duhanit, TV, në holl.

Pagesat ekstra personave mund të aplikojnë dhe ndryshojnë në varësi të politikës së pronës.
Identifikimi i fotografisë i lëshuar nga qeveria dhe një kartë krediti, karte debiti ose depozitë në para kërkohen në kontroll për tarifat e rastësishme.
Kërkesat speciale i nënshtrohen disponibilitetit pas kontrollit dhe mund të shkaktojnë tarifa shtesë. Kërkesat speciale nuk mund të garantohen.

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

Address: Holiday Garden Resort, 07415 Alanya/Antalya, Turkey Phone: +90 242 255 56 89

You don't have permission to register