Follow Me
TOP
Image Alt

SIMENA HOLIDAY VILLAGE – ULTRA ALL INCLUSIVE

SIMENA HOLIDAY VILLAGE – ULTRA ALL INCLUSIVE

/ per person
(0 Reviews)

I ndodhur në një zonë të gjelbër në rrethin Kemer, Simena Holiday Village & Villas ofron një pishinë të hapur me një rrëshqitje uji, dhe akomodim me ajër të kondicionuar me kopsht ose pamje malore. Fëmijët mund të shijojnë lehtësirat mini klub. Isshtë vetëm një 5-minuta në këmbë nga bregdeti.

Featuring parket ose dysheme me pllaka, dhomat e ndritshme të Simena Holiday Village & Villas përfshijnë një TV dhe një ballkon. Do dhomë ka një banjo me tualetin falas. Disa dhoma ofrojnë gjithashtu një kuzhinë private, dhomë të gjallë dhe një makinë larëse.

Bar-rostiçeri shërben pije freskuese dhe ushqime të lehta gjatë ditës. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga restoranti dhe bari i Simena Hotel, vetëm disa hapa larg.

Hoteli motër, Simena, ofron një plazh privat, pishinë të hapur, pishinë shtëpie, palestër dhe një qendër spa me një sauna dhe banjë turke. Ju mund të përfitoni nga lehtësitë e Hotelit Simena.
Në këtë ofertë përfshihet :
· Fluturimi direkt Prishtinë- Antalya- Prishtinë,
· Akomodimi në hotel sipas konceptit të hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 7 ditë me shërbim Ultra All Inclusive,
· Asistencë gjatë pushimeve.
Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.
Ofertat janë për person në dhomë dyshe.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register