Follow Me
TOP
Image Alt

ALAIYE KLEOPATRA HOTEL 4* – ALANYA

ALAIYE KLEOPATRA HOTEL 4* – ALANYA

/ per person
(0 Reviews)

E vendosur vetëm një 2 minuta në këmbë nga Kleopatra Beach, Alaiye Kleopatra krenohet me një pishinë të mbyllur dhe të mbyllur. Mysafirët mund të pushojnë në qendrën e spa dhe palestra është gjithashtu në dispozicion për argëtim sportiv. WiFi paraqitet në të gjithë pronën.

Duke ofruar dekor të thjeshtë dhe elegant, dhomat në Alaiye Kleopatra vijnë me 32 TV satelitor LCD, kuti sigurie, minibar me pije joalkoolike dhe ajër të kondicionuar. Banjat private janë të pajisura me dush dhe ofrojnë një tharëse flokësh. Dhomat e muajit të mjaltit dhe hyrjet e aftësisë së kufizuar janë gjithashtu të disponueshme.

I shoqëruar nga një pamje të mrekullueshme nga deti, restoranti në vend i Alaiye Kleopatra përmban të dyja shijet tradicionale dhe ndërkombëtare në stilin me shuplakë të hapur.

Mysafirët mund të luajnë bilardo dhe tenis në pronë. Marrja me qira e makinave mund të organizohet nga prona ndërsa transferimi i aeroportit ofrohet sipas kërkesës, me një shtesë. Tavolinë para 24 orësh është në dispozicion.

Qendra e qytetit Alanya është 1.4 km larg ndërsa Alanya Terminal Bus është e vendosur 2 km nga Alaiye Kleopatra. Alanya Kalaja është 4 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Gazipasa-Alanya dhe ndodhet 45 km larg. Aeroporti i Antalia është 123 km nga prona.

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 

Extra:

*Në cmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit 40 Eur për person.

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Gallery Ticket
  Lunch
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register