Follow Me
TOP
Image Alt

ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA

ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA

/ per person
(0 Reviews)

ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA

Riolavitas Spa & Resort ofron strehim në zonën Titreyengol, ku ju mund të shijoni flladin relaksues mesdhetar, 7 km nga Side Antique City. Ky vendpushim ka një zonë private plazhi, objekte sporti ujor dhe pishinë. Parkim falas private është në dispozicion në faqen.

Do dhomë në këtë vendpushim është ajër i kondicionuar dhe është i pajisur me një TV me ekran të sheshtë. Disa njësi kanë një zonë të shtrojë për t’u çlodhur pas një dite të zënë. Do të gjeni një kazan në dhomë. Do dhomë ka një banjo private të pajisur me dush. Për komoditetin tuaj, do të gjeni pantofla, tualetin falas dhe tharëse flokësh. Dhomat superiore përfshijnë një banjë banjë ose një vaskë të nxehtë.

Ju mund të shijoni një shumëllojshmëri të snacks, ushqim dhe pije gjatë gjithë kohës.

Hoteli ofron shërbime spa dhe Wellness si masazh, baltë, programe detox, terapi kundër plakjes dhe hamame.

Titreyengol është 700 m nga Riolavitas Spa & Resort, ndërsa Teatri Side është 7 km nga prona. Ujëvara Manavgat është 9 km larg. Side Qyteti i lashtë është 9 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalisë, 69 km nga Riolavitas Spa & Resort Hotel. Marrja me qira e makinave është në dispozicion në këtë vendpushim dhe zona është e njohur për zhytje.

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register