Follow Me
TOP
Image Alt

Avala Resort & Villas

Avala Resort & Villas

/ per person
(0 Reviews)

Koncepti me mengjes

Avala Resort & Villas është një vendpushim unik që ndodhet direkt në plazh dhe vetëm 50 m larg nga Qyteti i Vjetër i Budva dhe parashikon një përvojë pushimesh të klasit të parë.

Resorti ofron 2 pishina në natyrë, një zonë të madhe spa me një pishinë shtëpie dhe një palestër gjithë-vjeçare. Ka edhe 2 restorante që ofrojnë kuzhinë ndërkombëtare.

Ju mund të shijoni pamje të shkëlqyera nga deti ose mali nga dhoma juaj, e cila është e mobiluar në standardet më të larta, duke përfshirë ndër objektet e tjera një televizor me ekran të sheshtë, një linjë telefonike dixhitale dhe qasje në internet pa tel.

Për shkak të këtij lokacioni unik mund të organizohen shumë turne dhe aktivitete të ndryshme, duke filluar nga aktivitetet tipike të diellit dhe detit, deri te programet e specializuara për mysafirët më të kërkuar.
Avala Resort & Villas 4*, Budva | Prej 59 € nata për person
Në çmim përfshihen:
• Akomodimi në hotel
• Mëngjesi në hotel
• Përdorimi i Pishinës, Saunës, Fitnessit, Jacuzzit, Banjos Turke

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register