Follow Me
TOP
Image Alt

THRONE SEAGATE BELEK 5

THRONE SEAGATE BELEK 5

/ per person
(0 Reviews)

THRONE SEAGATE BELEK 5* AI/SIDE= 395 € – 6 net akomodim

Ne kete ofertë përfshihet :
· Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine,
· Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 6 net me shërbim All Inclusive,
· Asistence gjate pushimeve.

Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.

Ofertat janë për person në dhomë dyshe.

I vendosur në bregdet, Throni Seagate Belek ka një plazh privat, 2 pishina në natyrë, rrëshqitje uji dhe pishinë për fëmijë. Resorti gjithashtu përfshin një pishinë shtëpie, palestër dhe spa.

Me dysheme me parket, dhomat e Fronit Seagate Belek vjen me një TV, minibar dhe një kuti të sigurt. Eachdo dhomë ofron kopsht, pishinë ose pamje malore.

Resorti ofron shërbim gjithëpërfshirës 24-orësh. Restoranti shërben kuzhinë ndërkombëtare. Ekziston edhe bar-rostiçeri pranë pishinës.

Aeroporti i Antalia është 35 km larg Fronit Seagate Belek. Parkim falas private është në dispozicion në faqen.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register