Follow Me
TOP
Image Alt

BARUT HEMERA 5*

BARUT HEMERA 5*

/ per person
(0 Reviews)

BARUT HEMERA 5* UAI/SIDE= 775 € – 6 net akomodim
Ne kete ofertë përfshihet :
· Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine,
· Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 6 net me shërbim Ultra All Inclusive,
· Asistence gjate pushimeve.

Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.

Ofertat janë për person në dhomë dyshe.
I ndodhur në Side, 200 m nga plazhi Kumkoy, Barut Hemera – Ultra All Inclusive përmban strehim me një restorant, parkim falas private, pishinë të hapur dhe një palestër. Me një bar, prona gjithashtu ka një sallë pritjeje të përbashkët, si dhe një kopsht. Hoteli ofron një pishinë shtëpie, hamami, argëtim në mbrëmje dhe një tavolinë para 24 orësh.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kazan, dush, tharëse flokësh dhe një tavolinë. Në hotel dhomat kanë një gardërobë dhe një banjo private.

Një mëngjes shuplakë është në dispozicion çdo mëngjes në Barut Hemera – Ultra All Inclusive.

Akomodimi ofron një sauna. Ju mund të luani bilardo, pingpong dhe shigjetat në Barut Hemera – Ultra All Inclusive, dhe marrja me qira e makinave është në dispozicion.

Ekziston edhe një qendër biznesi dhe një klub për fëmijë në vend.

Qyteti Side Antik është 3.6 km nga hoteli, ndërsa Muzeu Side është 3.5 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalisë, 63 km nga Barut Hemera – Ultra All Inclusive.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Private beach area
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register