Follow Me
TOP
Image Alt

BELPORT BEACH HOTEL 4

BELPORT BEACH HOTEL 4

/ per person
(0 Reviews)

Të gjithë kanë nevojë për një vend për të shtrirë kokën e lodhur. Për udhëtarët që vizitojnë Beldibi, Hoteli Belport Beach është një zgjedhje e shkëlqyeshme për pushim dhe përtëritje. I mirënjohur për mjedisin e tij familjar-miqësor dhe afërsinë e tij me restorante të shkëlqyera, Hotel Belport Beach lehtëson shijimin më të mirë të Beldibi.

Dhomat në Belport Beach Hotel ofrojnë një frigorifer dhe ajër të kondicionuar duke siguruar rehati dhe komoditet të jashtëzakonshëm, dhe të ftuarit mund të shkojnë në internet me qasje në internet.

Një pishinë dhe një sallë pritjeje gjithashtu do të ndihmojnë për ta bërë qëndrimin tuaj edhe më të veçantë.

Udhëtarët që kërkojnë restorante meksikane mund të shkojnë në restorantin meksikan Santa Fe.

Pavarësisht nëse po udhëtoni për biznes, kënaqësi ose të dy, Belport Beach Hotel është i sigurt që do ta bëjë vizitën tuaj në Beldibi një gjë që ia vlen të kujtohet.

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register