Follow Me
TOP
Image Alt

BOSPORUS SORGUN HOTEL 5* AI

BOSPORUS SORGUN HOTEL 5* AI

/ per person
(0 Reviews)

E vendosur në Side, Bosphorus Sorgun Hotel ofron strehim në plazh 350 m nga Titreyengol Beach dhe ofron lehtësira të ndryshme, të tilla si një bar, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një kopsht. Me një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë gjithashtu mirëpret mysafirët me një restorant, një park ujor dhe një pishinë të hapur. Hoteli përmban një pishinë shtëpie, palestër, argëtim në mbrëmje dhe shërbim në dhomë.

Të gjitha njësitë janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kazan, dush, tharëse flokësh dhe një tavolinë. Në hotel çdo dhomë vjen me një gardërobë dhe një banjo private.

Një mëngjes shuplakë është në dispozicion çdo ditë në Hotel Bosphorus Sorgun.

Akomodimi ofron strehim me 5 yje me një hamami dhe shesh lojërash për fëmijë. Ju mund të luani bilardo, pingpong dhe shigjetat në Hotel Bosphorus Sorgun, dhe qiraja e biçikletave dhe marrja me qira e makinave janë në dispozicion.

Sorgun Beach është 2.4 km nga hoteli, ndërsa Qyteti Side Antik është 10 km larg. Aeroporti më i afërt është Antalia, 72 km larg Bosphorus Sorgun Hotel, dhe prona ofron një shërbim të paguar transferim aeroporti.
ZBRITJE SPECIALE 45% – Për rezervimet deri në datë 31.07.2020

Ne kete ofertë përfshihet :
· Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine,
· Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 7 ditë me shërbim Ultra All Inclusive,
· Asistence gjate pushimeve.
Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.
Ofertat janë për person në dhomë dyshe.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Personal Guide
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Private beach area
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register