Follow Me
TOP
Image Alt

Bougainville Bay Resort

Bougainville Bay Resort

/ per person
(0 Reviews)

I vendosur në Sarandë në Qarkun e Qarkut Vlorë, Bougainville Bay Hotel krenohet me një pishinë shtëpie, ambiente sportesh ujore dhe një zonë private plazhi. Parkimi privat është në dispozicion në vend dhe hoteli përmban WiFi falas në të gjithë.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë. Disa njësi kanë një zonë të shtrojë ku mysafirët mund të pushojnë. Të gjitha dhomat vijnë me një banjo private. Për rehati shtesë, të ftuarit mund të gjeni tualetin falas dhe tharëse flokësh.

Ekziston një tavolinë para 24 orësh në pronë. Mysafirët gjithashtu mund të gëzojnë një vakt në restorant.

Me qira biçikletë është në dispozicion në këtë hotel dhe zona është e njohur për zhytje dhe çiklizëm. Hoteli gjithashtu ofron me qira makine. Glyfada është 35 km nga Bougainville Bay Hotel, ndërsa Paleokastritsa është 34 km nga prona.

Bougainville Bay Resort
ÇMIMET JANË PËR DHOMË NË BAZË BB
Room   type 6/20/2020- 7/20/2020 7/20/2020-8/20/2020 8/20/2020-9/20/2020 20-Sep
Double   Room 56 € 86 € 116 € 56 €
Double   Room Pool View 60 € 112 € 130 € 60 €
Double   Room Sea View 80 € 120 € 146 € 80 €

Shtrat extra 22 euro për natë
Fëmija deri 6 vjet pa pagesë
Shërbimi HB 13 euro
Shërbimi HB 25 euro

Bougainville Bay Resort
ÇMIMET JANË PËR DHOMË NË BAZË BB
APARTMENT
6/20/2020- 7/20/2020 7/20/2020-8/20/2020 8/20/2020-9/20/2020 20-Sep
One   Bedroom Apt Sea View 88 € 122 € 140 € 80 €
One   Bedroom Apt Garden View 76 € 102 € 130 € 68 €
Two   Bedroom Apt Garden View- 3 Pax 90 € 130 € 150 € 80 €
Two   Bedroom Apt Garden View- 4 Pax 96 € 150 € 172 € 86 €

Shtrat extra 16 euro për natë
Fëmija deri 6 vjet pa pagesë
Shërbimi HB 18 euro
Shërbimi HB 30 euro

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register