Follow Me
TOP
Image Alt

CLUB CALIMERA SERRA PALACE 5* UAI – SIDE

CLUB CALIMERA SERRA PALACE 5* UAI – SIDE

/ per person
(0 Reviews)

CLUB CALIMERA SERRA PALACE 5* UAI – SIDE

Shijoni një pushim fantastike në këtë klub me 5 yje. Qetësoni luksin e klubit, qoftë në plazh të gjerë, ndërsa keni një vakt të shijshëm ose në kopshtin e bukur me pishina dhe rrëshqitje. Mirësevini në lumturinë!

Pallati ekskluziv i Klubit Calimera Serra ndodhet direkt në plazhin e Kizilot. Gjithçka shkon sipas moton “E shkëlqyeshme për të rriturit, e madhe për të vegjlit”. Klubi Kids Calimigo i krijuar në mënyrë krijuese ka karakterin e një fshati të veçantë për fëmijë, ku mërzia nuk është një opsion. Ndërsa fëmijët tuaj do të humbasin kohën e duhur në Calimigo Kids Club, ju mund të trajtoni veten për të gatuar mirë rajonal qoftë në bar të bukur plazhi ose në një nga tre restorantet à-la-carte. Pas kësaj, pishina, e cila është e rrethuar nga njëkatëshe të bukura, ju fton të zgjatem. Ata që e pëlqejnë atë edhe më të qetë, mund të shijojnë lehtësirat më të mira të Wellness-ut në zonën e madhe të banjës. Pres me padurim një përvojë unike të festave, në të cilën fëmijët tuaj gjithashtu do të argëtohen. Kategoria lokale: 5 yje.

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register