Follow Me
TOP
Image Alt

CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES SPA 5*

CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES SPA 5*

/ per person
(0 Reviews)

ZBRITJE SPECIALE për nisje në datë 17 KORRIK 2020
CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES SPA 5* – ULTRA ALL INCLUSIVE = 579 € p.p / 7 ditë akomodim
Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.
Ofertat janë për person në dhomë dyshe.

Suita & Spa e Crystal Admiral Resort ndodhet në një zonë 50.000 m² në Side me plazhin e saj me rërë 50 m të gjatë. Me 6 pishinat e saj në natyrë dhe 2 pishinat e mbyllura, Crystal Admiral ofron një qëndrim të këndshëm. Spa dhe qendra e bukurisë është gjithashtu në dispozicion në faqen, duke mburret me një larmi trajtimesh dhe masazhesh. WiFi është në dispozicion në të gjithë.

Dhomat e ndritshme të Crystal Admiral Resort ofrojnë ajer te kondicionuar, TV satelitor dhe minibars. Secili ka një zonë të shtrojë me një divan. Banjat vijnë me dush dhe ofrojnë tualetin.

Admirali Crystal shërben një shumëllojshmëri të madhe të pijeve dhe ushqimeve në restorantet dhe baret e saj në një stil shuplakë ose à la carte. Restoranti kryesor shërben si shuplakë 5 herë në ditë, duke filluar nga mëngjesi deri në ushqimet e natës. Ka edhe 6 à la carte restorante që shërbejnë një gamë të gjerë të llojeve të tilla si ushqim deti, italisht dhe meksikan.

Vizitorët e Crystal Admiral Resort Suites & Spa mund të gëzojnë shfaqje argëtuese dhe muzikë live ose të pushojnë me miqtë në bar pishinë. Objektet luksoze të spa përfshijnë një banjë turke, një sauna dhe një sërë trajtimesh masazhesh. Fëmijët mund të argëtohen në miniclub.

Resorti ndodhet 80 km larg Aeroportit Ndërkombëtar të Antalisë dhe 85 km nga qendra e qytetit të Antalisë.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register