Follow Me
TOP
Image Alt

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT & SPA 5*

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT & SPA 5*

/ per person
(0 Reviews)

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT & SPA 5* – ULTRA ALL INCLUSIVE = 619 € p.p / 7 ditë akomodim
Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.
Ofertat janë për person në dhomë dyshe.

Ky vendpushim me 5 yje përmban një shtrirje private me guralecë në plazhin Kemer Beldibi dhe një aquapark të gjerë. Restorante dhe bare të shumta ofrojnë ushqime dhe pije 24-orëshe, përfshirë ëmbëlsirat dhe pijet turke të mirëpritura.

Spa e Crystal Flora përfshin një palestër shtëpie, hamami dhe qendër bukurie. Një fushë tenisi, një fushë volejbolli plazhi dhe shumë sporte ujore janë në dispozicion. Rrethuar nga kopshte të peizazhit, zonat në natyrë të pishinës ofrojnë çadra me loungers.

Specialitete turke, aziatike dhe ushqime deti janë shërbyer në restorantet e Crystal Flora Beach. Një shërbim për akullore dhe çaj pasdite me ëmbëlsira janë në dispozicion. Disko bare dhe kafenetë e dhomës ofrojnë pije dhe argëtim natën.

Dhomat e Crystal Flora Beach Resort përfshijnë një ballkon me pamje nga kopshti apo Mesdheu. TV LCD me kanale satelitore janë paraqitur në secilën dhomë.

Resorti Crystal Flora Beach është 35 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalisë dhe 25 km nga qendra e qytetit të Antalia.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Free parking
  Winter

Tour Location

Reviews Scores and Score Breakdown

Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

0.0
Rating 0
Comfort 0
Food 0
Hospitality 0
Hygiene 0
Reception 0

Post a Comment

You don't have permission to register