Follow Me
TOP
Image Alt

CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA 5*

CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA 5*

/ per person
(0 Reviews)

CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA 5* – ULTRA ALL INCLUSIVE = 710 € p.p / 7 ditë akomodim
Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.
Ofertat janë për person në dhomë dyshe.

Me emrin pas ujërave të pastra nga kristali i Detit Mesdhe, Crystal Luxury Sunset Resort & Spa ka një vendndodhje buzë detit dhe një plazh privat me rërë 250 m të gjatë. Me arkitekturën e tij unike, turistik ofron pishina, 11 rrëshqitje uji dhe një qendër spa. Resorti ofron shërbimin përfundimtar të gjithëpërfshirjes.

Me dysheme të petëzuar, dhomat elegante të Crystal Luxury Sunset janë zbukuruar me tone të ngrohta. Të gjitha dhomat kanë një TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar dhe një ballkon. Shërbimi në dhomë ofrohet gjithashtu me një shtesë për menunë e ditës.

Ekzistojnë 7 à la carte restorante për ngrënie të mirë. Ju mund të shijoni shijet unike të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare, dhe një shumëllojshmëri të pijeve alkoolike dhe jo-alkoolike nga restorantet dhe baret elegant të Crystal.

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa u dha për përmbushjen me sukses të standardeve të Yllit të Gjelbër, Key Key, Green Flag dhe White Flag.

Shfaqjet live, koncertet dhe shfaqjet e natës janë rregulluar nga ekipi i argëtimit të hotelit për t’ju argëtuar gjatë qëndrimit tuaj. Prona gjithashtu siguron lehtësira të veçanta argëtuese për fëmijë siç janë Crispy Mini Club, aktivitete, lojëra, pishina dhe shërbime të veçanta ushqimore dhe pije. Mysafirët mund të gëzojnë cezerye (një ëmbëlsirë tradicionale turke) dhe një gotë sherbet (një pije frutash e ëmbël turke) pas mbërritjes.

Qendra e gjërë e banjës, shëndetit dhe bukurisë së vendpushimit ofron trajtime të lëkurës dhe trupit, 2 dhoma masazhesh VIP, një banjë turke dhe një sauna. Një qendër palestër, fushë tenisi dhe një pishinë shtëpie janë gjithashtu në dispozicion në faqen.

Qendra e qytetit të Antalisë është 65 km nga prona ndërsa Aeroporti i Antalisë është 62 km larg.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Lunch
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register