Follow Me
TOP
Image Alt

DELPHIN BE GRAND RESORT

DELPHIN BE GRAND RESORT

/ per person
(0 Reviews)

I ndodhur në Guvercinlik, Titanic Deluxe Bodrum krenohet me një qendër spa dhe një zonë private plazhi. Resorti ka një pishinë të hapur, dhe të ftuarit mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. Parkim falas private është në dispozicion në faqen.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me një TV të sheshtë dhe një kazan elektrike. Ka një banjo private në secilën dhomë. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni rroba banje dhe pantofla. Titanic Deluxe Bodrum përmban WiFi falas në të gjithë pronën.

Ju do të gjeni një tavolinë para 24 orësh në pronë. Ky vendpushim ka ambiente për sporte ujore dhe është në dispozicion me qira makinash. Ju mund të luani tenis në këtë vendpushim dhe zona është e njohur për zhytje.

Didim është 37 km nga Titanic Deluxe Bodrum, ndërsa Kos Qyteti është 37 km nga prona. Aeroporti më i afërt i

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register