Follow Me
TOP
Image Alt

DIAMOND HILL RESORT 5* UAI – ANTALYA

DIAMOND HILL RESORT 5* UAI – ANTALYA

/ per person
(0 Reviews)

E drejta pranë Detit Mesdhe, ky vendpushim ka pishina shtëpie / të jashtme, një zonë private plazhi dhe ambiente spa. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një TV satelitor dhe ballkon.

Dhomat në Hotel Diamond Hill Resort janë të pajisura me orendi moderne. Të gjithë kanë një banjë private me pajisje dhe tharëse flokësh. Një mini-bar është gjithashtu standard.

Restoranti kryesor shërben mëngjes shuplakë, drekë dhe darkë. Ekziston edhe një restorant ndërkombëtar à la carte, të cilin mund ta vizitoni vetëm një herë gjatë qëndrimit. Për pije freskuese, ju mund të shkoni në bare në tarracë, holl, zona e plazhit dhe pishinë.

Sauna, pishina e brendshme dhe banja turke në qendrën e banjës janë ideale për relaksim. Ju mund të luani një lojë me shigjeta, pingpong dhe volejboll plazhi në Resort Hotel Diamond Hill. Ekziston edhe një mini klub për fëmijë.

Qendra e qytetit Alanya është një makinë 10-minuta në Hotel Diamond Hill Resort. Aeroporti i Antalia është 78 mi larg.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register