Follow Me
TOP
Image Alt

Drymades Inn Resort

Drymades Inn Resort

/ per person
(0 Reviews)

* perfshihet vetem mengjesi * Ne cmim perfshihet cadra, parkingu, shezlloni

I ndodhur pikërisht në plazhin me rërë në Dhërmi, Drymades Inn Resort ka një pishinë të hapur dhe ofron dhoma me ajër të kondicionuar të vendosur në vilat prej druri. Resorti përfshin një bar me tarracë me pamje nga plazhi, ndërsa restoranti ofron pamje panoramike të detit përmes dritareve të tij të mëdha.

TV kabllor LCD, frigorifer dhe një ballkon apo tarracë private janë objektet standarde për të gjitha dhomat. Drymades Inn është e rrethuar nga pemë ulliri dhe gjelbërim tjetër mesdhetar.

Free Wi-Fi është e mundur në vende publike të vendpushimit, ndërsa parkimi publik falas është në dispozicion afër. Vizitorët janë të lirë të përdorin cadrat në vend, dhe ata gjithashtu mund të rezervojnë trajtime masazhesh me një pagesë shtesë.

Dhërmiu është një vend i vogël paqësor në Rrugën Shtetërore SH8, që lidh Vlorën dhe Sarandën.
Drymades Inn 4*, Dhërmi | Prej 49 € nata për person ☀️
Në çmim përfshihen:
• Akomodimi në hotel
• Mëngjesi në hotel
• Çadra dhe shezllonet
• Parkingu në hotel

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register