Follow Me
TOP
Image Alt

DYRRAH HOTEL 4*

DYRRAH HOTEL 4*

/ per person
(0 Reviews)

I vendosur në një plazh të gjatë me rërë vetëm 40 m larg detit, Hotel Dyrrah ofron dhoma me ajër të kondicionuar me Wi-Fi falas, një restorant që shërben specialitete shqiptare dhe italiane, dhe një pishinë të hapur me karrige në kuvertë dhe cadra.

Të gjitha dhomat vijnë me një minibar dhe një banjo private. Disa dhoma në Hotel Dyrrah kanë një ballkon me pamje nga pishina.

Qendra e Durrësit është 5 km larg hotelit. Një kështjellë historike dhe një amfiteatër antik mund të vizitohen në qendër të qytetit.

Parkim falas private është dhënë në vend. Aeroporti Ndërkombëtar Tereza është 25 km larg, ndërsa kryeqyteti i Tiranës është në një distancë prej 40 km.

Qershor Korrik/Gusht/Shtator Tetor
DURRES 38   € BB 49   € AI 24   € FB

Personi i tretë/i katërt 30% zbritje
Fëmija e parë 0-11.99 gratis
Fëmija e dytë 2-11.99 50% zbritje

ÇMIMET JANE PER PERSON

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Private beach area
  Restaurant
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register