Follow Me
TOP
Image Alt

EADEN SEA PLANET RESORT 5

EADEN SEA PLANET RESORT 5

/ per person
(0 Reviews)

NISJA 19 GUSHT 2020 – 6 NET AKOMODIM
SEADEN SEA PLANET RESORT 5* UAI/SIDE = 519 €

Ne kete ofertë përfshihet :
· Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine,
· Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 6 net me shërbim Ultra All Inclusive,
· Asistence gjate pushimeve.

Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.

Ofertat janë për person në dhomë dyshe.
E vendosur në bregdetin e rrethit të Kizilot, Sea Planet Resort & Spa ofron një plazh me rërë private me një burrë parketi. Resorti ka pishina të hapura me rrëshqitje të ujit, dhoma me ajër të kondicionuar dhe një qendër të gjerë spa.

Dekoruar me shumë shije, dhomat e Detit Planet kanë brendshme moderne dhe të ndritshme. Do dhomë përfshin një TV me ekran të sheshtë, minibar dhe një ballkon. Të gjitha dhomat ofrojnë pamje nga deti, pishina ose kopshti.

Restoranti kryesor shërben mëngjes dhe darkë si një shuplakë e hapur, dhe një à la carte restorant është gjithashtu në dispozicion. Ju mund të shijoni pjatat e zgjedhura nga kuzhina turke dhe ndërkombëtare me mundësi ngrënie shtëpie ose të jashtme. Baret ofrojnë një larmi pije alkoolike dhe jo-alkoolike gjatë ditës.

Qendra spa përfshin një banjë turke, banjë me avull, një hamami VIP, 2 sauna dhe 12 dhoma masazhesh. Trajtimet për kujdesin e lëkurës dhe trupit janë në dispozicion

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register