Follow Me
TOP
Image Alt

ELAMIR FELIZYA HOTEL

ELAMIR FELIZYA HOTEL

/ per person
(0 Reviews)

E vendosur në Antalia, 2.8 km larg nga Plazhi Camyuva, Elamir Felizya Hoteli ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe një bar. Me një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë gjithashtu ofron miqve me një restorant. E pronës është 33 km nga 5M Migros dhe 34 km nga Muzeu i Antalisë.

Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një ballkon.

Një mëngjes shuplakë është në dispozicion çdo ditë në Elamir Felizya Hotel.

Aquarium Antalya është 33 km nga akomodimi, ndërsa Aqualand Antalya është 33 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalisë, 41 km nga Hoteli Elamir Felizya.

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register