Follow Me
TOP
Image Alt

FAME RESIDENCE BEACH 4

FAME RESIDENCE BEACH 4

/ per person
(0 Reviews)

FAME RESIDENCE BEACH 4* AI/KEMER= 419 € – 6 net akomodim

Ne kete ofertë përfshihet :
· Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine,
· Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 6 net me shërbim All Inclusive,
· Asistence gjate pushimeve.

Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.

Ofertat janë për person në dhomë dyshe.
E vendosur në Kemer, 700 m nga plazhi Ayisigi, Fame Residence Beach Park ofron akomodim me një restorant, parkim falas private, pishinë sezonale dhe bar. Më pak se 1 km nga Kemer Marina dhe 15 km nga Qyteti antik i Phaselis, prona përmban një zonë private të plazhit, si dhe një kopsht. Akomodimi ofron një tavolinë para 24 orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një ballkon me pamje kopsht. Në Fame Residence Beach Park, çdo dhomë përfshin ajer te kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo ditë në akomodim.

Ju mund të luani pingpong në Fame Residence Beach Park, dhe marrja me qira e makinave është në dispozicion.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalisë, 59 km larg hotelit.

Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve tanë të Kemer, sipas vlerësimeve të pavarura.

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register