Follow Me
TOP
Image Alt

GRAND BLUE FAFA 5*

GRAND BLUE FAFA 5*

/ per person
(0 Reviews)

Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh


E vendosur në plazhin në Golem, Grand Blue Fafa Resort ka një zonë private plazhi. Prona përmban një pishinë të hapur not dhe palestër. WiFi falas është në dispozicion dhe parkimi falas private mund të organizohet.

Të gjitha dhomat shfaqin ajër të kondicionuar, një TV satelit me ekran të sheshtë dhe një ballkon. Banjo private vjen me një banjë ose dush. Tualetin falas, pantofla dhe tharëse flokësh janë dhënë.

Restoranti në shtëpi specializohet në kuzhinën italiane. Pas një dite të ngarkuar, të ftuarit mund të shijojnë një pije freskuese në bar.

Tirana është 43 km larg ndërsa Durrësi është 10 km nga Grand Blue Fafa Resort. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Tiranës është 40 km larg.

Qershor Korrik/Gusht/Shtator Tetor
SHKEMBI KAVAJES 47   € BB 47   € AI 47   € BB

Personi i tretë/i katërt 30% zbritje
Fëmija e parë 0-11.99 gratis
Fëmija e dytë 2-11.99 50% zbritje

ÇMIMET JANE PER PERSON

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Private beach area
  Restaurant
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register