Follow Me
TOP
Image Alt

GRAND PAMIR HOTEL 3*

GRAND PAMIR HOTEL 3*

/ per person
(0 Reviews)

E vendosur në rrethin Fatih në Stamboll, 6 km nga Xhamia Sehzade Basi, Grand Pamir Hotel përmban qasje falas WiFi dhe parkim privat. Mysafirët mund të gëzojnë restorant në vend.

Roomdo dhomë në këtë hotel ka ajër të kondicionuar. Shtesat përfshijnë pantofla dhe tharëse flokësh. Një TV me kanale satelitore është në dispozicion.

Ju do të gjeni një tavolinë para 24 orësh në pronë.

Grand Pazari është 1.2 km nga Grand Pamir Hotel, ndërsa Spice Pazari është 1,5 km larg. Plot dyqane, restorante, kafene dhe pasazhe historike, Sheshi Taksim është 6 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ataturk, 18.5 km nga prona.

Fatih është një zgjedhje e shkëlqyeshme për udhëtarët e interesuar në eksplorimin e qytetit të vjetër, arkitekturën dhe historinë.

Fluturim me Turkish Airlines (me ushqim)

➡ Nisja në ora  09:05

➡ Kthimi në ora 19:50

 

Çmimi përfshinë:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Stamboll – Prishtinë me Turkish Airlines (me ushqim)

Akomodimi në hotel me mëngjes

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register