Follow Me
TOP
Image Alt

HENRY RESORT & SPA 4*

HENRY RESORT & SPA 4*

/ per person
(0 Reviews)

Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh


Vendosur në Golem, 150 m nga Mali I Robit Beach, Henry Resort & Spa ofron strehim me një restorant, parkim falas privat, një bar dhe një kopsht. Featuring dhoma familjare, kjo pronë gjithashtu ofron miqve me një tarracë. Akomodimi përmban një tavolinë para 24 orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Mysafirët në hotel mund të gëzojnë një mëngjes kontinental.

Golem Beach është 1 km nga Henry Resort & Spa, ndërsa Qerret Beach është 1.1 km larg. Aeroporti më i afërt është Nënë Tereza Ndërkombëtare e Tiranës, 44 km larg akomodimit, dhe prona ofron një transferim aeroporti të paguar.

Qershor Korrik/Gusht/Shtator Tetor
GOLEM 31   € BB 47   € AI 31   € BB

Personi i tretë/i katërt 30% zbritje
Fëmija e parë 0-11.99 gratis
Fëmija e dytë 2-11.99 50% zbritje

ÇMIMET JANE PER PERSON

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Lunch
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register