Follow Me
TOP
Image Alt

Hotel Laguna

Hotel Laguna

/ per person
(0 Reviews)

*Secila dhome dhe apartament ka gratis cadren me ulese ne plazhin Safari ne cdo kohe

E vendosur 1 km nga plazhi me rërë Velika Plaža, Hoteli elegant Laguna ka dhoma dhe apartamente të stilit modern me ballkon, pa Wi-Fi, TV satelitor LCD dhe ajër të kondicionuar. Parkim falas ofrohet, dhe restoranti elegant i hotelit shërben specialitete mesdhetare.

Të gjitha njësitë e akomodimit kanë ngrohje në dysheme, një minibar dhe një banjo private. Mysafirët mund të provojnë disa nga pijet e ofruara në barin e hotelit.

Nuk është një treg i gjelbër brenda një 2-minuta në këmbë nga Laguna Hotel, dhe objektet kitesurfing mund të gjenden 300 m larg.

Autobusët publik ndalen drejt e në Laguna. Qendra e qytetit dhe plazhi nudist në Ada Bojana Island janë të dy brenda një rreze 5 km nga hoteli.
Hotel Laguna 4* Ulqin | Prej 149 € p.p për 5 netë 😱
Në çmim përfshihen:
• Akomodimi në hotel
• Mëngjesi dhe darka
• Çadra dhe shezllonet
• Fëmija 0-4,99 gratis
*Në çmim nuk është e përfshirë taksa e qëndrimit €1.45 për natë për person dhe 0.75€ për fëmijë. ⛱

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Restaurant
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Private beach area
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register