Follow Me
TOP
Image Alt

IBEROSTAR BELLEVUE 4

IBEROSTAR BELLEVUE 4

/ per person
(0 Reviews)

IBEROSTAR BELLEVUE 4* AI – Budva
Me pamje nga plazhi, Hotel Iberostar Bellevue është 2 km nga Budva pranë Plazhit Becici, i rrethuar nga kopshte kodrinore. Ajo ofron dhoma te bollshme dhe të rehatshme me TV satelitor dhe pamje nga deti.

Bellevue ofron 7 bare dhe një restorant që shërbejnë si kuzhinë malazeze dhe ndërkombëtare. Ju mund të provoni pije dhe kokteje pa dalë nga pishina ose të provoni shuplakë të pasur dhe menutë à la carte.

Iberostar Bellevue përmban një pishinë dhe një pishinë të veçantë për fëmijë. Karriget dhe çadrat e diellit në plazh janë në dispozicion me një shtesë.

Ka aktivitete të ndryshme gjatë ditës dhe natës për të zgjedhur, përfshirë dhomën e lojërave për fëmijë.

Nëse ju pëlqejnë sportet, vendndodhja e hotelit në Detin Adriatik është vendi i përsosur për të apasionuarit pas sporteve ujore. Ju gjithashtu mund të luani volejboll plazhi, basketboll, tenis ose pingpong.

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register