Follow Me
TOP
Image Alt

IC HOTELS GREEN PALACE 5* UAI – ANTALYA

IC HOTELS GREEN PALACE 5* UAI – ANTALYA

/ per person
(0 Reviews)

Duke ofruar lehtësira të gjera dhe një të një lloji specifikisht të përshtatura për fëmijë, Hotelet e Green Green vjen me një mini-klub të pajisur me një zonë me aktivitet pikture 656 ft², një pishinë për aktivitete për fëmijë të vendosur në një zonë 1247 ft², 2 dhoma kinema, sallë video lojrave dhe një zonë gatimi pica.

Së bashku me klubin për fëmijë, prona ofron edhe një klub adoleshentësh. Klubi adoleshent përfshin një zonë të lojërave video, tavolinën DJ dhe një zonë të shtrojë. Mini klubi ka një zonë të butë për të luajtur, blloqe lodrash dhe lehtësira për të pikturuar fytyrën për t’i mbajtur fëmijët tuaj të frymëzuar gjatë qëndrimit tuaj në IC Hotels Green Palace.

Një rërë 446 ft², aktivitete fotografike, fëmijë rrota ferris dhe një udhëtim lëkundës për karrige janë paraqitur gjithashtu mini klub ekskluziv i IC Hotel Green Green.

Një pishinë 394 ft² për fëmijë dhe një dhomë për kujdesin e fëmijëve janë gjithashtu në dispozicion për lehtësinë tuaj.

Aquapark-u i hotelit vjen me 7 rrëshqitje të ndryshme për mysafirë të rritur. Këto rrëshqitje përfshijnë dy rrëshqitje garash; super tas dhe bomerango, ndërsa llojet e tjera të rrëshqitjes janë kthesat, vrimë e zezë, multislidet dhe një rrëshqitje e trupit.

Green Palace ka 6 restorante, e cila përfshin specialitete japoneze, turke dhe ushqime deti. Dy dyqane pastiçerie ofrojnë trajton gjatë gjithë ditës. Mysafirët mund të zgjedhin midis 3 bare pishina, një vitaminë dhe një disko.

 

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register