Follow Me
TOP
Image Alt

INTERNATIONAL 4* BB 315€ pp

INTERNATIONAL 4* BB 315€ pp

/ per person
(0 Reviews)

Një nga zgjedhjet tona më të mira në Zagreb.
Lodhur me një vendndodhje kryesore në qendrën e biznesit të Zagrebit, Hotel International është në këmbë larg qytetit të vjetër. Hoteli përmban disa konferencë moderne dhe zona bankete. Përdorimi falas i palestrës dhe sauna është në dispozicion për mysafirët, si dhe WiFi falas.

Dhoma te bollshme me ajër të kondicionuar të vijë me një TV satelit të sheshtë dhe një minibar. Disa njësi përfshijnë një prodhues çaji dhe kafeje. Banjo private është e pajisur me një banjë dhe vjen me tharëse flokësh dhe tualetin falas.

Vizitori mund të shijojë lokalin modern të rri kot, të shijojë specialitete të shijshme vendase dhe ndërkombëtare në restorant dhe të pushojë pas një dite të gjatë pune ose shikimi.

Kopshti Botanik Zagreb është 1 km larg ndërsa Katedralja e Zagrebit është 2 km nga Hoteli Ndërkombëtar. Sheshi Cvjetni është 1.6 km larg. Aeroporti i Zagrebit është 18 nga prona.

Të përfshira në çmim:
Fluturim direkt me Croatia Airlines
Bileta e avionit: Shkup – Zagreb – Shkup
Akomodomi në hotel me mëngjes
Qendra e thirrjeve 24/7
Çmimet janë për person!
 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Personal Guide
  Private beach area
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register