Follow Me
TOP
Image Alt

JADRAN 3* BB 305€ pp

JADRAN 3* BB 305€ pp

/ per person
(0 Reviews)

Hotel Jadran ndodhet në fshatin piktoresk të Seget Donji, 3 km nga qyteti i Trogir i mbrojtur nga UNESCO dhe 7 km nga Aeroporti i Splitit. Free Wi-Fi është dhënë në ndërtesën kryesore.

Kuzhina e shijshme mesdhetare është shërbyer në restorantin e TN Jadran.

Mëngjesi dhe darka janë shërbyer stil shuplakë. Mysafirët gjithashtu mund të verë dhe të ha drekë në Pizzeria Jadran.

Donji Seget është një zgjedhje e shkëlqyeshme për udhëtarët e interesuar për shëtitjet, motin e nxehtë dhe romancën.

Të përfshira në çmim:
Fluturim direkt me Croatia Airlines
Bileta e avionit: Shkup – Zagreb – Shkup
Akomodomi në hotel me mëngjes
Qendra e thirrjeve 24/7
Çmimet janë për person!
 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Personal Guide
  Private beach area
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register