Follow Me
TOP
Image Alt

JOKER SIDE HILL SUITE

JOKER SIDE HILL SUITE

/ per person
(0 Reviews)

E vendosur 400 m nga plazhi publik, Side Hill Hotel ofron një kopsht, një pishinë të hapur sezonale dhe një pishinë për fëmijë me një rrëshqitje uji. Qyteti Side Antik është 1.1 mi nga prona. WiFi Falas është paraqitur në të gjithë pronën.

Të gjitha dhomat kanë dy divan dhe një zonë ngrënie. Kuzhinë private vjen me një mini frigorifer, kazan elektrike, mikrovalë dhe një sobë. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një tryezë me gjashtë karrige. Disa dhoma ofrojnë pamje nga deti ose pishina.

Side Hill Hotel gjithashtu përfshin një hamami dhe tarracë dielli. Mysafirët mund të gëzojnë një vakt në restorant në vend. Prona gjithashtu ofron transferim falas në zonën e plazhit.

Prona ka një zonë private plazh dhe qira biçikletë është në dispozicion. Ju mund të luani pingpong në pronë, dhe marrja me qira e makinave është në dispozicion. Muzeu Side është 1 mi nga Hoteli Side Hill. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalisë, 34 mi nga prona.

Tour Location

You don't have permission to register