Follow Me
TOP
Image Alt

KARMIR RESORT

KARMIR RESORT

/ per person
(0 Reviews)

E vendosur në një pronë 18.000 m² në Goynuk, Karmir Resort & Spa është vetëm 90 m nga zona e saj private e plazhit. Ajo ofron një pishinë të hapur not dhe objekte të gjërë spa përfshirë një banjë turke, sauna, vaskë të nxehtë, masazhe terapeutike dhe një palestër. Wi-Fi falas është i arritshëm në vende publike.

Me një ballkon, strehim me ajër të kondicionuar në Karmir Resort & Spa vjen me një minibar, TV me ekran të sheshtë dhe kanale satelitore. Banjat private përfshijnë një dush, tharëse flokësh dhe tualetin falas. Një kuti e depozitave të sigurisë është standarde në secilën njësi.

Mysafirët mund të provojnë një gamë të pjatave të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare në shumë opsione ngrënieje të hotelit, duke përfshirë restorantin kryesor të shuplakave, restorantin a-la-carte osman dhe restorantin italian-a-la-carte. Për opsione alternative mund të provoni bar-rostiçeri në pishinë, patina, krem ​​akullash, bare, shuplakë shëndetësore dhe shuplakë për fëmijë.

Aktivitete të ndryshme organizohen nga stafi argëtues gjatë gjithë ditës. Një grup aktivitetesh mund të shijohen në vend ose në rrethinë, përfshirë pingpong, shigjeta dhe bilardo. Mysafirët mund të përfitojnë nga fushat e tenisit në vend gjithashtu.

Qendra e qytetit të Kemer është 9 km nga prona. Qendra e qytetit Antalya është brenda 30 km. Aeroporti i Antalia është 40 km larg.

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register