Follow Me
TOP
Image Alt

KEFALUKA RESORT 5

KEFALUKA RESORT 5

/ per person
(0 Reviews)

Me pamje nga plazhi i bukur Akyarlar, Kefaluka Resort ofron një mori aktivitetesh spa dhe argëtimi për të gjithë familjen, së bashku me një plazh privat të organizuar dhe park ujor.

Kefaluka Resort është vendosur pranë Gjirit Akyarlar në Turgetreis. Ka një larmi dhomash që i përshtaten nevojave tuaja të pushimeve dhe secila prej tyre është e emëruar bukur me orendi dhe pajisje moderne. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga pamjet e bukura të Detit Egje, Fshati Akyarlar dhe ishullit Kos.

Fëmijët do ta pëlqejnë parkun e ujit me rrëshqitjet dhe pishinën e aktiviteteve. Djegni pak energji në qendrën më të mirë të fitnesit ose luani një lojë tenisi. Shijoni aktivitetet në plazhin privat të Kefaluka ose thjesht pushoni përreth një prej shumë pishinave.

Nëse keni nevojë për ndonjë përkëdhelje, mos kërkoni më shumë se qendra spa dhe Wellness e Kefaluka. Gëzoni një masazh relaksues, një trajtim bukurie ose kaloni kohë në banjën spa qetësuese. Ju gjithashtu mund të kontrolloni postat elektronike duke përdorur hyrje në internet pa tel. Nëse keni detyrime pune, qendra e biznesit e pajisur plotësisht e Kefaluka është në dispozicionin tuaj.

Mysafirët mund të pushojnë në bar me një pije dhe të shikojnë perëndimin e diellit mbi Egje.

Aeroporti Bodrum është vetëm 60 km larg dhe qendra e Turgutreis është 11 km. Nëse jeni duke udhëtuar me makinë, përfitoni nga parkimi falas privat në Kefaluka Resort.

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register