Follow Me
TOP
Image Alt

KILIKYA PALACE GOYNUK 5* – KEMER

KILIKYA PALACE GOYNUK 5* – KEMER

/ per person
(0 Reviews)

I ndodhur pranë Liqenit të Sunnet, KILIKYA PALACE GOYNUK përmban një pishinë të hapur ,një dhomë masazhesh.

Goynuk Canyon dhe Beldibi Yeni Merkez Cami janë të vendosura përkatësisht 3.2 km dhe 7 km. Një plazh i Kemerit është rreth 200 metra larg. Ky strehim familjar-miqësor është i rrethuar nga një kanion. Hoteli ndodhet ngjitur me Lycian Way.

Dhoma en-suite vijnë me kontrollin e klimës, një ballkon dhe një gardërobë me pamje nga qyteti. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni një banjë, tharëse flokësh dhe tualetin.

Prona ka një restorant gastronomik për ngrënie në vend. Ekziston edhe një bar 24-orësh. Vendi është vendosur 600 metra nga Forellenhof Goynuk Fish & Steak House me një përzgjedhje të gjerë të pjatave. Akomodimi përmban një tarracë për banjën e diellit, sallonet dhe një fushë basketbolli për një qëndrim të këndshëm. Hoteli gjithashtu ofron aktivitete sportive, duke përfshirë biçikletë malore, volejboll plazhi dhe tenis.

Informacion i rendesishem
Kontrolli: nga ora 14: 00-23: 59 orë
Kontrolli: deri në orën 12:00
Shtretër / karrige shtesë
Të gjithë fëmijët nën moshën 12 vjeç qëndrojnë pa pagesë nëse përdorin shtretërit ekzistues.
Cots nuk janë në dispozicion.
Shtretër shtesë nuk janë në dispozicion.

 

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 

Extra:

*Në cmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit 40 Eur për person.

Fluturim me Turkish Airlines (me ushqim)

➡ Nisja në ora  09:05

➡ Kthimi në ora 19:50

 

Çmimi përfshinë:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Stamboll – Prishtinë me Turkish Airlines (me ushqim)

Akomodimi në hotel me mëngjes

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
 • Not Included
  Free parking
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

Location and Distances: Kilikya Palace Göynük located in Göynük Region,Distance to Kemer center 9 km,to Antalya center 30 km and to Antalya Airport 45 km,

Address: Merkez, Ahu Ünal Aysal Cad, 07990 Kemer/Antalya, Turkey Phone: +90 242 606 05 05

You don't have permission to register