Follow Me
TOP
Image Alt

KILIKYA RESORT CAMYUVA 5* – KEMER

KILIKYA RESORT CAMYUVA 5* – KEMER

/ per person
(0 Reviews)

KILIKYA RESORT CAMYUVA 5* – KEMER

Hoteli Ofron :Next to sea shore,Free A la Carte Restaurant,Private Beach,Sea Sand-Gravel,Sea Deepening Hotel,Beach Sand-Gravel

I vendosur në bregdet, Kilikya Resort Çamyuva ju ofron mundësinë për të provuar bukurinë tërheqëse të Mesdheut.

Janë marrë në konsideratë të gjitha detajet që ju nevojiten për rehatinë tuaj në dhomat e objektit ku mund të keni një pushim shumë të këndshëm me aktivitete të ndryshme.

Ndërsa ju keni një kohë të këndshme me rrëshqitje të ujit, animacione të ndryshme, jetski, parashuta, fusha tenisi dhe volejboll plazhi, fëmijët tuaj mund të argëtojnë në klubin e fëmijëve dhe mini disko.

Ju mund të shijoni ushqime deti në restorantet a la carte të objektit dhe të provoni shijet italiane. Ju gjithashtu mund të lehtësoni lodhjen e ditëve duke përdorur shërbime masazh, sauna dhe banjë turke.

Pijet dhe Ushqimet 

Mëngjesi, dreka dhe darka ngrënia ne byfe janë falas. Brenda markave të përcaktuara nga objekti,  dhe disa pije të huaja janë falas për 24 orë në barin e lobit. Restorantet a la carte janë në dispozicion me rezervim dhe janë falas dhe shërbejnë që nga 01.05.2020. . Restoranti la-carte eshte i  mbyllur një herë në javë.

A LA CARTE RESTAURANTS
Italian A la Carte Restaurant – Italian CuisineFish A la Carte Restaurant – Fish Restaurant
Service Hours
07.00-10.00 Breakfast
10.00-10.30 Late Breakfast
12.00-16.00 Pancake (Closed Once a Week)
12.00-16.00 Snack Catering
12.30-14.00 Lunch
16.15-17.00 Tea Time (Dried Cake and Cake)
19.00-21.00 Dinner
23.00-00.00 Mini Open Buffet

*Hoteli ofron keto sherbime falas :Parku i makinave,Kutia e depozitave të sigurisë,Shërbimi i Pritjes,Bar-rostiçeri,Lobi Bar,Bar pishine,Këmbim Valutor
,Pishinë e hapur,Ping pongu,saunë,Fushë tenisi,Amfiteatër,Aerobic,volejboll plazhi,lojë me shigjeta,Palestër,gjallëri,Rrëshqitje e ujit (2 bende),Mini Club,Pishina Kiddie.

*Hoteli ofron keto sherbime me pages :Masazh,Dhoma e mbledhjes,Infermiere,Internet wireless,Lavanderi
,Floktar,Pastrim kimik,Mjek,Canoe (me rezervim),Masazh, lëkurë dhe kujdes për lëkurën,Qendra Spa,Sportet e ujit,Qendra e Bukurive,Lundrim me vela pas motoskafit,Dado,Shesh lojërash për fëmijë

Enterteiment :

Objekti ka animacion 6 ditë në javë, një natë turke dhe shfaqje folklorike organizohet çdo 2 javë.

SPA/Wellnes:

SPA dhe sektori i Wellness i objektit; Objektet të tilla si sauna, hamami dhe shërbimet e masazhit janë në dispozicion.

Per Femijet:

Për të ftuarit e vegjël në objekt; Ka një pishinë për fëmijë, një shesh lojrash dhe një mini-klub për fëmijë 4-12 vjeç.

 

Lokacioni:

Objekti në vendndodhjen Çamyuva; Ndodhet 8 km larg qendrës Kemer, 50 km nga qendra e qytetit të Antalisë dhe 65 km nga Aeroporti i Antalisë.

Vendosja ne Hotel:

Hyrja në dhomat Kilikya Resort Çamyuva fillon nga ora 14.00. Koha e check-out është më së voni 12.00. Kafshët shtëpiake nuk lejohen në vend. Përdorimi i zonave të hapura që shërbejnë në objekt varet nga kushtet sezonale.

Akomodimi 2 + 2 ose 3 + 1 në dhoma mund të shkaktojë ngushtësi në dhomë dhe shtretërit shtesë të parashikuar mund të mos jenë në komoditetin e një shtrati fiks.

Akomodimi Ultra All Inclusive në pronë përfshin darkë dhe përfshin darkë për numrin e netëve që qëndrojnë, dhe përfundon me drekë në ditën e nisjes.

Në rast se dhoma për tu akomoduar ka dhoma të tipit special si dhoma familjare dhe dhomë suitë, nuk do të bëhet asnjë rimbursim nëse ndonjë nga të ftuarit që qëndrojnë do të largohet nga prona në fillim.

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 

Extra:

*Në cmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit 40 Eur për person.

 

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 

Extra:

*Në cmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit 40 Eur për person.

 

 

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
 • Not Included
  Free parking
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter
You don't have permission to register