Follow Me
TOP
Image Alt

LONG BEACH RESORT HOTEL 5*

LONG BEACH RESORT HOTEL 5*

/ per person
(0 Reviews)

Po kërkoni një vend për të qëndruar në Alanya? Atëherë mos shikoni më larg se Long Beach Resort Hotel & Spa, një vendpushim i modës që sjell më të mirën e Alanya në pragun tuaj.

Dhomat ofrojnë një TV me ajër të sheshtë dhe ajer te kondicionuar, dhe marrja në internet është e mundur, pasi qasja falas në internet është në dispozicion, duke ju lejuar të pushoni dhe të freskoheni me lehtësi.

Long Beach Resort Hotel & Spa përmban një portier dhe shërbim në dhomë. Përveç kësaj, si një mysafir i vlefshëm Long Beach Hotel, ju mund të shijoni një pishinë dhe mëngjes që janë në dispozicion në vend. Vizitorët që vijnë me automjet kanë qasje në parkim falas.

Vizitorët e Long Beach Resort Hotel & Spa mund të gjeni Ruzgar Cafe Bar Restorant (0.4 mi) një shëtitje të shkurtër nga vendpushimi kur ata ndjehen të uritur dhe duke kërkuar një kafshim për të ngrënë.

Ne jemi të sigurt që do të kënaqeni me qëndrimin tuaj në Long Beach Resort Hotel & Spa, pasi përjetoni gjithçka që Alanya ka për të ofruar.
Në këtë ofertë përfshihet :
· Fluturimi direkt Prishtinë- Antalya- Prishtinë,
· Akomodimi në hotel sipas konceptit të hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 7 ditë me shërbim Ultra All Inclusive,
· Asistencë gjatë pushimeve.
Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.
Ofertat janë për person në dhomë dyshe.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
 • Not Included
  Airport Transfer
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register