Follow Me
TOP
Image Alt

MARITIM PINE BEACH

MARITIM PINE BEACH

/ per person
(0 Reviews)

Lodhur me një vendndodhje plazhi kryesor në Rivierën Turke, Maritim Pine Beach Hotel Belek përmban dhoma te bollshme me ballkone dhe Qendrën Spa Helen.

Fusha mes pyjeve dhe bazave, Maritim Pine Beach mbikëqyr një plazh me rërë dhe përmban 2 fusha tenisi, 3 pishina në natyrë, 3 pishina të mbyllura, një park ujor 8 rrëshqitje uji.

Dhomat e gjumit janë të gjitha me ajër të kondicionuar dhe kanë një ballkon, si dhe një TV satelitor, të sigurt, mini-bar, tharëse flokësh, telefon direkt me telefon dhe qasje në internet WiFi. Facilitiesaj dhe kafe objektet janë dhënë.

Maritim Pine Beach Resort përmban pesë restorante, duke shërbyer një gamë të kuzhinave në një larmi hapësirash relaksuese. Në dy restorantet kryesore shërbejnë në “shuplakë”. Përveç kësaj, ka restorante italiane, turke dhe peshku A ‘carte restorante pas rezervimit. Ka edhe 11 bare

Aktivitete që variojnë nga volejbolli i plazhit deri në tenis, bilardo dhe salla e palestrës janë në dispozicion. Një ekip i animacionit organizon aktivitete gjatë ditës dhe ka ngjarje të shpeshta në mbrëmje si shfaqje, ahengje dhe lojëra.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register