Follow Me
TOP
Image Alt

MAYA WORLD BEACH 4

MAYA WORLD BEACH 4

/ per person
(0 Reviews)

E vendosur në bregdet në Okurcalar, Maya World Beach ofron një zonë private të plazhit dhe një pishinë të hapur me loungers dhe cadra falas të diellit. Mysafirët mund të përfitojnë nga qendra spa, duke përfshirë një hamami, sauna, dhomë me avull dhe objektet e masazhit.

Dhomat e ftuar në Maya World Beach shfaqin një ballkon me pamje nga deti. Secili ka një minibar, ajer te kondicionuar dhe një TV satelitor. Një kuti sigurie është standarde. Banjo private vjen me dush, tharëse flokësh dhe tualetin falas.

Ju mund të shijoni të gjitha ushqimet nga restoranti tampon. Bar-rostiçeri ofron hambarë, donatorë, feta, makarona dhe sallatë. Waffles dhe kafe shërbehen gjatë ditës. Pasi të shijoni një pije freskuese në bar në vend, të ftuarit gjithashtu mund të provojnë supën e natës.

Stafi, në dispozicion 24 orë në ditë, ndihmon me qira të makinave dhe rregullon shërbimet e transferimit të aeroportit me një tarifë shtesë. Aeroporti i Antalia është brenda 90 km të pronës.

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register