Follow Me
TOP
Image Alt

MIRACLE RESORT HOTEL 5

MIRACLE RESORT HOTEL 5

/ per person
(0 Reviews)

I vendosur pranë ujit, ky hotel përmban një pishinë të hapur, pishinë të brendshme dhe një zonë private plazhi me loungers dhe cadra falas. Banja dhe sauna turke, së bashku me WiFi në vende publike, janë pa pagesë.

Dhomat me qilima në Miracle Resort Hotel përfshijnë ajer te kondicionuar, TV satelitor dhe një ballkon. Banjo vjen me një banjë, tualetin falas dhe një tharëse flokësh. Shumica e dhomave kanë pamje në det.

Restoranti kryesor i hotelit shërben mëngjes, drekë dhe darkë në stilin shuplakë. 3 restorante à la carte ofrojnë specialitete meksikane, turke dhe ushqime deti. Guests mund të pijnë pije freskuese nga një nga 4 baret.

Ka 4 fusha tenisi, 2 fusha futbolli dhe 1 fushë basketbolli. Një palestër, dhomë masazhi dhe dhomë lojëra janë në dispozicion në faqen. Vizitorët më të rinj mund të përfitojnë nga sheshi i lojërave, 2 pishina për fëmijë dhe rrëshqitjet e ujit.

Ofrohen ambiente për sporte ujore dhe shërbim në dhomë. Aeroporti i Antalias është 19 km nga Miracle Resort Hotel.

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register