Follow Me
TOP
Image Alt

MONNA ROZA GARDEN RESORT

MONNA ROZA GARDEN RESORT

/ per person
(0 Reviews)

MONNA ROZA GARDEN RESORT

Vendosur në Kemer, Monna Roza Garden Hotel ofron strehim në plazh më pak se 1 km nga Göynük Beach dhe ofron lehtësira të ndryshme, të tilla si një bar, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një kopsht. Duke pasur një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë gjithashtu mirëpret mysafirët me një restorant, një park ujor dhe një pishinë të hapur. Akomodimi ofron shërbim në dhomë, një klub për fëmijë dhe këmbim të valutave për mysafirët.

Në hotel, të gjitha dhomat vijnë me një gardërobë. Në Monna Roza Garden Hotel dhomat janë të pajisura me një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private.

Opsionet e mëngjesit kontinental dhe shuplakë janë në dispozicion çdo mëngjes në akomodim.

Monna Roza Garden Hotel ofron shesh lojërash për fëmijë. Ju mund të luani pingpong dhe shigjeta në hotel, dhe marrja me qira e biçikletave është në dispozicion.

Kemer Marina është 10 km nga Monna Roza Garden Hotel, ndërsa Qyteti antik Phaselis është 22 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalisë, 51 km nga akomodimi.

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register