Follow Me
TOP
Image Alt

MONTENEGRO BEACH RESORT 4

MONTENEGRO BEACH RESORT 4

/ per person
(0 Reviews)

* koncepti eshte Half Board

I vendosur drejtpërdrejt në plazhin me rërë Bečići, Hotel Mali i Zi përmban dhoma moderne me ajër të kondicionuar dhe një zonë të bollshme spa. Një banjë me avull, 2 sauna dhe 2 vaskë të nxehtë janë në dispozicion të mysafirëve. Budva me qytetin e saj piktoresk të vjetër është 2 km larg.

Dhomat e ndritshme janë të pajisura me TV kabllor, një minibar dhe një vend të sigurtë. Banjo private vjen me një banjë, tualetin dhe tharëse flokësh. Parkim falas private është në dispozicion në faqen.

Plazhi privat është i pajisur me karrige dhe cadra. Tekila Beach Bar ofron pije dhe snack gjatë gjithë ditës. Mysafirët mund të pushojnë nga një nga 3 pishinat në natyrë, si dhe 1 pishinë të ndezur shtëpie.

Një restorant në vend shërben specialitete tradicionale malazeze dhe kuzhinë mesdhetare të përgatitur fllad. Një tarracë e madhe është e përshtatshme për ngrënie al fresco. Një klub natë në vend është paraqitur gjithashtu.

Aeroporti Tivat është 20 km nga Mali i Zi, ndërsa Aeroporti Podgorica mund të arrihet brenda 60 km. Aeroporti Dubrovnik është në një distancë prej 68 km nga prona. Një shërbim marrjeje mund të organizohet sipas kërkesës dhe kundër një shtesë.
Prej 61 € për person/për natë ~ MONTENEGRO BEACH RESORT 4* Budva
Në çmim përfshihen:
• Akomodimi në hotel
• Mëngjesi dhe darka në hotel

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Restaurant
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register