Follow Me
TOP
Image Alt

AYDINBEY KING’S PALACE & SPA 5* UAI SIDE

AYDINBEY KING’S PALACE & SPA 5* UAI SIDE

/ per person
(0 Reviews)

NISJA 17 KORRIK 2020
AYDINBEY KING’S PALACE & SPA 5* UAI- SIDE = 529 €
Ne kete ofertë përfshihet :
· Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine,
· Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 7 ditë me shërbim Ultra All Inclusive,
· Asistence gjate pushimeve.
Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.
Ofertat janë për person në dhomë dyshe.
E vendosur në bregdetin e rajonit Mesdhe, Pallati Aydinbey King ofron një plazh me rërë private. Prona përfshin 3 pishina në natyrë, rrëshqitje uji, një palestër dhe lehtësira spa.

Dekoruar elegant, dhomat e Aydinbey përfshijnë ajer te kondicionuar, TV LCD dhe një minibar. Do dhomë përmban një ballkon privat të mobiluar me një tavolinë kafeje dhe 2 karrige. Disa dhoma ofrojnë pamje nga deti.

Me opsione ngrënie shtëpie dhe të jashtme, Restoranti King ofron mëngjes, drekë dhe darkë në stilin shuplakë. Ju mund të shijoni pjatat e zgjedhura të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare. Restorantet à la carte ofrojnë kuzhinë turke dhe të Lindjes së Largët dhe ushqim deti. Ka edhe 5 bare që shërbejnë një shumëllojshmëri të pijeve alkoolike dhe jo-alkoolike, dhe një kafene në vend.

Qendra spa përfshin një sauna dhe një banjë turke. Ju gjithashtu mund të pushojnë në vaskë të nxehtë.

Qendra e qytetit Manavgat është 12 km nga prona. Aeroporti i Antalia është brenda 60 km.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Restaurant
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register