Follow Me
TOP
Image Alt

ORANGE COUNTY ALANYA 5*

ORANGE COUNTY ALANYA 5*

/ per person
(0 Reviews)

ZBRITJE SPECIALE për nisje në datë 26 Korrik 2020
Në këtë ofertë përfshihet :
· Fluturimi direkt Prishtinë- Antalya- Prishtinë,
· Akomodimi në hotel sipas konceptit të hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 7 ditë me shërbim Ultra All Inclusive,
· Asistencë gjatë pushimeve.
Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.
Ofertat janë për person në dhomë dyshe.

Duke ofruar lehtësira të gjera dhe unike të përshtatura posaçërisht për fëmijët, Orange County Resort Hotel Alanya – Kids Concept vjen me një mini klub, seanca ekzaminimi të karikaturave dhe larmi lojrash. Ju do të gjeni fëmijë pishinë, rrëshqitje uji dhe 600 m² park argëtues gjithashtu. Mbahen ngjarje speciale duke përfshirë karnavalet e fëmijëve, olimpiadën e fëmijëve, pikturimin në fytyrë, aktivitetet e gatimit të tortave me fëmijët. Fëmijët mund të shoqërohen gjatë aktiviteteve në plazh siç janë bërja kështjella rërë së bashku ose gjimnastika ose të pushojnë nga lojrat në dhomën e gjumit.

Së bashku me një restorant të veçantë për fëmijë, një shesh lojrash dhe një mini disko, aktivitete kreativiteti janë të disponueshme si: origami, klasa gatimi, seminare për hartimin e dorës dhe lojëra puzzle për t’i mbajtur fëmijët tuaj të frymëzuar gjatë qëndrimit tuaj në Orange County Resort Hotel Alanya – Kids Concept.

Shërbimi i foshnjës mund të ofrohet sipas kërkesës tuaj me një shtesë për lehtësinë tuaj. Pajisjet e tjera të foshnjës përfshijnë karrige të ushqyesve të larta, shishe më të ngrohta dhe blendera për të lehtësuar përgatitjet tuaja të vaktit.

Ajo ka një pishinë të hapur me rrëshqitje uji, zonën e saj të plazhit 1000 m², tarracë panoramike dielli dhe ambiente spa. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një TV satelitor dhe ballkon.

Vetëm 32 km në ujëvarë Manavgat, Hoteli Orange County Resort Alanya – Kids Concept është 30 km në qendër të qytetit Alanya.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register