Follow Me
TOP
Image Alt

ORANGE COUNTY KEMER 5*

ORANGE COUNTY KEMER 5*

/ per person
(0 Reviews)

Në këtë ofertë përfshihet :
· Fluturimi direkt Prishtinë- Antalya- Prishtinë,
· Akomodimi në hotel sipas konceptit të hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 7 ditë me shërbim Ultra All Inclusive,
· Asistencë gjatë pushimeve.
Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.
Ofertat janë për person në dhomë dyshe.

E stiluar në arkitekturën e shekullit të 16-të të Amsterdamit, kjo pronë moderne gjithëpërfshirëse përmban një plazh privat përgjatë Mesdheut dhe një hov privat. Ka 3 pishina të hapur dhe 1 pishinë shtëpie. Trego gatim, kuzhina organike holandeze dhe shijet osmane janë pjesë e ofertës së ngrënies.

Animimi i ditës dhe argëtimi në mbrëmje ofrohen në zonën e pishinës 5.000 m² dhe në depo. Mysafirët e rinj të Orange County Hotel mund të shijojnë pishinën e cekët, rrëshqitje me ujë dhe mini-klub.

Spa e Hotel County County Resort ka një atmosferë të ngjashme me tempullin dhe një koncept oriental. Ai përfshin një banjë tradicionale turke, disa dhoma masazhesh dhe 2 qendra palestër. Ekziston edhe shërbimi i babagjyshit me një shtesë.

Mysafirët mund të ha drekë në tarifat Mediteranean, Italiane, Aziatike dhe Turke, dhe të kemi një mëngjes shuplakë me shijshme tradicionale turke. Restoranti De Wereld ofron ushqime në stilin shuplakë. Ka 3 restorante la carte në vend që ofrojnë kuzhinë ndërkombëtare, Sushi dhe biftek, të cilat mund t’i përfitoni me një shtesë. Orange County gjithashtu ofron një dyqan kafeje dhe 10 bare.

Dhomat e Orange County ofrojnë pamje mbi turistik, Gjirin e Antalisë dhe Bjeshkët e Demi. Mobilimi bashkëkohor dhe pikturat flamane janë paraqitur në secilën dhomë.

Hotel Orange County Resort është një 5-minuta në këmbë nga qendra e qytetit Kemer dhe rreth 45 km në Antalia.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Lunch
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register