Follow Me
TOP
Image Alt

ORANGE COUNTY RESORT 5* – BELEK

ORANGE COUNTY RESORT 5* – BELEK

/ per person
(0 Reviews)

ORANGE COUNTY RESORT 5* – BELEK

E vendosur në plazhin e tij privat në Belek, ky hotel luksoz përmban një pishinë shtëpie me 3 rrëshqitje uji, një banjë dhe WiFi falas. Dhomat e ndritshme, dhoma te bollshme ofrojnë TV satelitor dhe ajër të kondicionuar.

Do dhomë është e pajisur me orendi bashkëkohore dhe banjo moderne me banjë dhe pantofla. Disa kanë zona të shtrojë me sofa dhe pëlhura të pasura. Shishe komplimente verë dhe pjatë frutash ofrohen në secilën dhomë.

Në sezonin e ngrohtë, Orange County Resort Hotel Belek hap pishinën e tij të madhe dhe të hapur me rrëshqitje uji. Në banjë, të ftuarit mund të pushojnë me një trajtim të plotë masazhi për trupin, në vaskën e nxehtë ose në saunën. Një bankë prej druri është në dispozicion në plazh.

Resorti Hotel County County Belek përmban një gamë sportesh përfshirë volejboll plazhi dhe tenis. Për të rinjtë, ekziston pishina për fëmijë dhe shesh lojërash. Hoteli gjithashtu ka mini klub për 4-12 vjeç.

Resorti Hotel Orange County Belek ofron një numër opsionesh ngrënie, duke përfshirë një restorant me temë detare dhe 3 restorante la la carte. Ushqime dhe pije freskuese janë ofruar në bar pishinë.

Hoteli ndodhet vetëm 500 m nga qendra e Bogazkent-Serik. Parkim falas është në dispozicion në vend.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register